آخرین مطالب سایت

اینستاگرام ما

ما را فالو کنید

همه چیز درباره برترین تولید کننده مبل راحتی

مبل راحتی

برترین تولید کننده مبل راحتی همانطور که از نامش پیداست، گونه ای از مبل است که به منظور افزایش راحتی و آرامش افراد ایجاد گردید و برخلاف سایر گونه ها از جمله سلطنتی و کلاسیک همچون استیل که بیشتر به جنبه زیبایی آن ها پرداخته شده تا راحتی، این گونه از مبلمان به منظور استفاده غیر رسمی به کار می رود.

میانگین زمان مطالعه: 3 دقیقه

مبل راحتی
تولیدی مبل راحتی

تاریخچه مبل راحتی

در حقیقت مبل راحتی را برای انواع مصارف، از جمله پذیرایی از مهمانان بسیار مهم ساخته شده است و برای اولین بار ایالات متحده ی امریکا در حدود دویست سال پیش طرح ساخت آن را داد.

اما مهم ترین کارایی این مبل ها همانگونه که از اسم آن ها پیداست، برای راحتی هر چه بیشتر صاحب خانه طراحی شده است یا به عبارت ساده تر برای راحتی هر کسی آن را برای راحتی هر چه بیشتر خود تهیه می فرماید.

این دست از مبل ها برای راحتی هر چه بیشتر صاحب خانه یا خود میزبان طراحی شده است، و تزیین خانه بعد از راحتی میزبان در اولویت قرار داده شده است. در صورتی که مبل های دیگر این گونه نیستند، پذیرایی و تزیین منزل را در اولویت قرار داده اند.

برترین تولید کننده مبل راحتی

به این نکته توجه فرمایید که این گونه مبل نه اینکه برا ی زیبایی و جذابیت خانه نباشد، بلکه اصلا آن را برای زیبایی و جذابیت هر چه بیشتر خانه خرید می نمایند. اما استفاده برای دکوراسیون خانه و منزل در اولویت بعد از راحتی صاحب خانه است.

در حقیقت بهترین و برترین مبل ها و برترین تولید کننده مبل راحتی برای دکوراسیون خانه مبل استیل است، اما این نوع مبل، دکوراسیون هایی برای برخی منازل ایجاد می کند که هرگز مبل هایی که اولویت آنها دکوراسیون است، مثل مبل سلطنتی هرگز نمی توانند مانند آن ایجاد کند.

در حقیقت این رمز و راز مبل های راحتی واقعا سوالی بزرگ برای همه ی دکوراتور های بزرگ پیش می آورد که چگونه مبل سلطنتی باید تولید کرد که این عقب افتادگی را برای مبل های سلطنتی از بین ببرد؟

مبل راحتی
قیمت مبل راحتی

مصارف مبل راحتی

از بزرگ ترین خواص مبل های راحتی گذاردن آنها در محل پذیرایی ومقابل تلویزیون یا سینمای خانگی برا ی تماشای فیلم و تلویزیون، همراه با پذیرایی مفصل از خود و یا مهمان آشنای خود است، معمولا برای اینگونه مصارف از مبل لاوست استفاده برده می شود.

تفاوت مبل راحتی با سایر مدل ها

معمولا از تفاوت های که این نوع مبل با دیگر انواع مبلمان ها دارد و آن را از دیگر مبل ها متمایز می کند، می توان به پایه های کوتاه آن اشاره کنیم که از تمام انواع مبلمان ها کوتاه تر هستند و همچنین دسته ی این گونه مبل ها چوبی نبوده است، برخی از آنها هم اصلا دسته ندارند. علت مدل جالب آنها علاوه بر راحتی بیش از حد شما در منزل بهبود دکوراسیون خانه در حد بسیار محسوسی است.

معمولا این گونه مبل در ظاهر و شمایل آنقدر متفاوت است که هر کسی این مبل ها را می بیند، می فهمد که این مبلمان حتما مبل راحتی است.

برترین تولید کننده مبل راحتی

این مبلمان معمولا آسایش و راحتی فراوان برای صاحب خانه و مهمانان او به ارمغان می آورد، اما اگر در اثر گذاری این دسته از مبل ها در زیبا یی و جذابیت خانه بیندیشید، متوجه اثر گذاری فراوان انواع مبل های راحتی در خانه ی خود می شوید.

به خصوص شما اگر به مدل ال یا یو مبل های راحتی فکر کنید، به سادگی هر چه بیشتر مدل ال شکل آن فضای اضافی و یا خالی برای خانه ی شما باقی نمی گذارد و مدل یو شکل آن نیز به چینش آن براساس دکوراسیون هر چه بهتر و زیبا تر کمک بسیار می کند.

معمولا یک این نوع مبل را برای هر خانه ای تا هر اندازه که خواستار باشید، می توانید گسترش دهید که این خصوصیت در نوع خود بی نظیر بوده است و بر محبوبیت این مبل ها به شکل ویژه تری می افزاید. معمولا مبل های راحتی از دو نفره تا پنج نفره هستند که این هم باز هم از وجه تمایز این مبل ها است که مدل دو نفره آن هم موجود است.

نکات مهم در هنگام خرید مبل

این نوع مبل معمولا از چوب ام دی اف و یا نئوپان ساخته می شود که معمولا بنا بر قیمت آن کیفیت چوب ام دی اف به کار رفته در آن از سطح بالا تری یا پایین تری برخوردار است.

در هنگام خرید حتما به چوب استفاده شده در آن و کیفیت چوب دقت فرمایید، چون دوام این نوع مبل به شکل مستقیم به چوب به کار رفته در آن و کیفیت چوب بستگی دارد.

پس از آن به پشم یا پنبه به کار رفته در آن دقت فرمایید. و در مرحله آخر هم نوع پارچه ای که برای آن به کار رفته است.

"قیمت

برای اطلاع از میزان دوام این نوع مبل حتما از یک متخصص جهت تست اتصالات آن استفاده ببرید، چون مدت دوام یک این نوع مبل به شکل مسقیم پس از جنس چوب این مبل ها به اتصلاتشان بستگی دارد. مبل فرهنگ با تنوع مبلمان راحتی پذیرای مشتریان گرامی است.

ویژگی های این نوع مبل

 • از رایج ترین خرید مبل های راحتی، خرید نوع ترک آن است، که مهم ترین علت آن مدل های فراوان آنها با تنوع رنگ های متفاوت است.
 • واقعا این مسئله ناراحت کننده است که مدل های دیگر این نوع مبل هرگز در ایران آنقدر شناخته شده نیستند.
 • معمولا پارچه های این نوع مبل به دو دسته چرمی و غیر چرمی تقسیم می شوند.
 • جنس یک پارچه برای قیمت این مبل ها هرگز دستکم نگیرید، برخی پارچه های به کار رفته در این مبل ها به علت کیفیت عالی آنها قیمت بالایی دارند و قیمت این دست از مبلمان ها که این نوع پارچه ها در آن به کار رفته اند، افزایش قابل توجهی داده اند.
 • برخی از پارچه های مبل های راحتی بسیار نرم بوده است و این مسئله به راحتی هر چه بیشتر شما کمک مضاعف کرده است و به خانه ی شما یک موهبت دیگر داده است.
 • به خصوص دارای نرمی ماندگار هستند و نرم بودن، پر لطافت بودن جز شاخصه های این پارچه ها احتساب می شود. مثل پارچه ی ابریشم و یا حریر … .
 • شما تصور کنید نشتن در یک مبل راحتی از جنس حریر آن هم در نشیمن خانه ی خود چقدر لذت بخش است. یا هنگام خستگی در حالتی که این نوع مبل شما از جنس ابریشم است و برای لمیدن دست و آرنج در این نوع مبل چقدر احساس لذت بخش و خوبی دارد، به خصوص در پذیرایی و مقابل یک سینمای خانگی، آن هم همراه یک مهمان صمیمی، یا با همسرتان آن هم با روی یک مبل لاوس با یفیت ساخته سده از برترین چوب ها و با برترین نحوه ساخت و اتصالات و . . . .

"قیمت

 • واقعا لذت بخش است دارا بودن یک دست مبلمان خانگی راحتی به خصوص هنگام تماشای فیلم و یا سریال.
 • اگر بخواهیم در رابطه با لذت های بهره مندی یا دارا بودن یک خانه به همراه این نوع مبل سخن گوییم یا بنویسیم، واقعا فراوان می شود سخن گفت و یا نوشت.
 • به هر حال این نوع مبل با خود در یک خانه گرمی و حرارت بسیار می آورند.
 • این مسئله جز شاخصه و ویژگی استثنایی مبل راحتی است.
 • اما به هر حال هنگام خرید مبل سریع تصمیم گیری نکنید و حتما پس از دیدن انواع آنها با تمام تنوع شان اقدام به تصمیم گیری کنید. چون باید هم آسایش خودتان را در نظر بگیرید و هم دکوراسیون خانه و منزلتان.
 • این مبل ها انواع بسیار دارند و تفاوت در قیمت و کیفیت آنها بسیار است و هرکدام آنها با کوچک ترین تفاوت نیاز به تغییر در دکوراسیون کلی منزل دارند، البته اگر که شما در دکوراسیون منزل خود بسیار حساس هستید حتما از یک دکوراتور مشورت بگیرید.
 • در پایان این مطلب لازم به ذکر است که خرید مبل برای یک خانه بسیار مهم است و اگر به خرید مبل برای خانه ی خود اهمیت می دهید بدانید که کار بسیار پسندیده ای را برای خود و خانواده اتان انجام می دهید.

  پاسخ دهید

  آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای اجباری مشخص شده اند*